test

DO KONCA KAMPANE ZOSTÁVA:

zostáva…

IBA OD TEBA ZÁLEŽÍ, KOMU HO DOKÁŽEME POSLAŤ

Objednaj si jedinečný kalendár „365 dní s Máriou“. Vďaka Tvojej pomoci budeme môcť rozposlať náš mariánsky kalendár desaťtisícom slovenských rodín, aby si neustále uvedomovali prítomnosť a ochranu nebeskej Matky Panny Márie, zvlášť v týchto ťažkých časoch.

PREČO SA HO OPLATÍ MAŤ?

kalendar
„365 dní s Máriou“ je jeden z najpopulárnejších kresťanských nástenných kalendárov, ktorý v priebehu posledných rokov potešil už viac ako 120 000 slovenských rodín.“

Prečo sa záujem o tento kalendár sa každým rokom zvyšuje? Čo je také príťažlivé na tomto kalendári?

OBRÁZOK PANNY MÁRIE FATIMSKEJ
Na každej strane nášho mariánskeho kalendára sa nachádza obrázok Panny Márie Fatimskej na pozadí najkrajších slovenských miest, aby sme si tak každý deň hlbšie uvedomovali prítomnosť a starostlivosť našej nebeskej Matky Panny Márie o nás a o naše milované Slovensko.

SVIATKY I CIRKEVNÉ SLÁVNOSTI
V kalendári sú uvedené tak cirkevné sviatky ako i rôzne slávnosti, vďaka čomu žiadna dôležitá náboženská udalosť neunikne tvojej pozornosti, ba čo viac – nezabudneš na svojich blízkych najmä meninových oslávencov

TVOJ PATRÓN NA KAŽDÝ DEŇ
Ľahko si môžeš overiť sviatok daného svätca či blahoslaveného každý deň a vďaka tomu sa iste nezabudneš pomodliť na jeho príhovor, vo svojich potrebách. Prostredníctvom svätých sme bližšie k Bohu – oni nám vyprosujú od nebeského otca potrebné milosti. 

KAŽDÝ ROK JEDINEČNÁ TÉMA
Každý rok kalendár obsahuje novú jedinečnú tému, a týmto tiež pomáha udržiavať a rozvíjať náboženské povedomie a identitu katolíka.

ÁNO, CHCEM PODPORIŤ TÚTO KAMPAŇ A OBJEDNAŤ SI KALENDÁR

kalendar_strany_na_web2
kalendar_strany_na_web3
kalendar_strany_na_web4
kalendar_strany_na_web5
kalendar_strany_na_web6
kalendar_strany_na_web7
kalendar_strany_na_web8
kalendar_strany_na_web9
kalendar_strany_na_web10
kalendar_strany_na_web11
kalendar_strany_na_web12
kalendar_strany_na_web13
kalendar_strany_na_web14
kalendar_strany_na_web15
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Viac ako 60-tisíc kalendárov „365 dní s Máriou“ môže obohatiť  slovenské rodiny – vrátane tej Tvojej. Podpor túto snahu nadácie Slovakia Christiana a objednaj si Fatimský kalendár. Pošleme ti ho úplne zadarmo a navyše ním po obdržaní zásielky môžeš obdarovať aj svojich priateľov a známych.

 

SPOZNAJ ŽIVOT PÁTRA PIA!

pater pio

V tomto roku je témou nášho kalendára osoba sv. Pia z Pietrelciny. Na ďalších stranách kalendára sme zaradili veľmi zaujímavé a pre mnohých často nové informácie o tejto fenomenálnej postave našej cirkevnej histórie. Je našou nádejou, že zbožní odoberatelia kalendára budú vidieť v Pátrovi Piovi jedného z tých svätých pútnikov v slzavom údolí sveta, ktorí vďaka Božej milosti a skrze svoju vieru a lásku, nám osvecujú cestu k večnej blaženosti.

ÁNO, CHCEM POMÔCŤ ROZŠÍRIŤ KALENDÁR DO SLOVENSKÝCH RODÍN

pater pio

Objednávam si kalendár „365 dní s Máriou“ – v počte 1 kus – na rok 2022

V HODNOTE 6 EUR** VRÁTANE POŠTOVNÉHO